Przewodnicy

Uprzejmie informujemy, zgodnie z § 7 ust. 1 Regulaminu zwiedzania od 2 maja 2015 r. grupy mogą być oprowadzane po Zamku wyłącznie przez przewodników certyfikowanych przez nasze Muzeum.
 

Przedstawiamy listę przewodników certyfikowanych.

 

Informujemy, że na terenie Zamku działa Agencja Przewodnicka oferującą usługę oprowadzania po ekspozycjach zamkowych przez przewodników certyfikowanych.

 
W czasie zwiedzania z przewodnikiem, grupy zorganizowane mają obowiązek korzystania z systemu słuchawkowego. Zamek zapewnia możliwość wypożyczenia systemu słuchawkowego Antena Audio5,00 zł/os. System słuchawkowy ogranicza niekorzystny wpływ hałasu, pogłosu odległości dzielącej mówiącego i słuchacza, czy obecności innych grup turystycznych w tym samym wnętrzu. Przewodnik otrzymuje mikrofon z nadajnikiem, a każdy ze zwiedzających - słuchawki.

Koszt wypożyczenia systemu słuchawkowego5 zł/os.

Usługi związane z korzystaniem z systemu słuchawkowego świadczy firma Antenna Audio Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce, tel.: +48 (0) 881 933 988, http://www.antennainternational.com/. Rezerwacja na w/w usługi nie jest wymagana.

Zamek Królewski można również zwiedzać samodzielnie lub przy pomocy audioprzewodników.
Punkt wypożyczeń audioprzewodników, znajduje się w szatni zamkowej (poziom -1).

 

Obowiązkowe zestawy słuchawkowe dla grup z przewodnikiem wydawane są do godz. 17.00.


Dokumenty do pobrania