Lista przewodników zamkowych oprowadzających po Galerii Arcydzieł

Lista przewodników zamkowych oprowadzających po Galerii Arcydzieł.

Lp.

Imię i nazwisko

Języki

Dane kontaktowe

1.

Marta Falkowska- Marczuk

polski,

angielski, francuski

falkowska_m@interia.pl

tel. 606 345 650

2.

Wiktor Wądołowski

polski, angielski

wiktor_wadol@poczta.fm

tel. 603 857 545

3.

Arkadiusz Żołnierczyk

polski

biuro@zwiedzajznami.com.pl

tel. 514 784 177

4.

Beata Tyszkiewicz

polski

beata.izabelin@gmail.com

tel. 609 531 462

5.

Joanna Kośnik

polski,

angielski

joanna.kosnik@wp.pl

tel. 506 300 010

6.

Agnieszka Noworyta

polski, angielski, hiszpański

noworytaaga@gmail.com

tel. 605 371 603

7.

Bogumiła Kuźma

polski,

angielski

bota@wp.pl

tel. 505986 563

8.

Beata Meller

polski,

angielski

beata@zwiedzajwarszawe.pl

tel. 608 677 824

9.

Zofia Ustaborowicz – Sobiepanek

polski,

angielski

zustaborowicz@wp.pl

tel. 600 388 103

10.

Irena Suchmiel

polski,

rosyjski

irenasuch@op.pl

tel. 508 087 410

11.

Agnieszka Martyka- Grudzień

polski

a.martyka@wp.pl

tel. 503 638 018

12.

Teodora Szostakowska

polski,

rosyjski

teodoraszostakowska@gmail.com

tel.  792 613 411

13.

Elżbieta Balicka-Finzi

polski,

angielski

elafinzi@yahoo.com

tel. 513 999 664

14.

Izabela Kiedrowicz

polski,

angielski

izkie@wp.pl

tel. 602 139 373

15.

Bożena Stankiewicz – Bal

polski,

francuski

bsbal@neostrada.pl

tel. 608 034 867

16.

Anna Sygnatowicz

polski

annasyg@poczta.onet.pl

tel. 692 898 024

17.

Elżbiet Gaworek

polski,

włoski

egaworek@gmail.com

tel. 509 482 711

18.

Ewa Ter-Tatewosjan

polski,

angielski, włoski, rosyjski

ewater@o2.pl

tel. 609 808 649

19.

Karolina Załucka

polski

karolina.zalucka1@gmail.com

tel. 509 741 294

20.

Katarzyna Wójcik

polski,

angielski, niemiecki

katarzyna.julia.wojcik@gmai.com,

tel. 692 895 551

21.

Jolanta Senator

polski

jolanta.senator@gmail.com

tel. 606 838 174

22.

Grzegorz Łuniewski

polski

glunievsky@gmail.com

tel. 601-341-732


Source URL: https://www.zamek-krolewski.pl/node/1585