Królewska szkoła on-line - interaktywne lekcje prowadzone przez edukatorów na żywo (Zoom), tematy dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Przedszkola i szkoły 2021-22 - Twoja najpiękniejsza lekcja historii - muzealne lekcje i warsztaty prowadzone w salach Zamku Królewskiego.

Dla nauczycieli - bezpłatne webinaria (Zoom) dla nauczycieli oraz przewodników na tematy związane z kolekcją Zamku i wystawami czasowymi.

Zamek dla maturzystów - bezpłatne webinaria (Zoom) dla uczniów klas maturalnych. Ich celem jest wsparcie odbiorców w rozwijaniu myślenia procesualnego w zakresie poruszanych zagadnień

Spotkania, wykłady, warsztaty:
Dla rodzin z dziećmi
Dla dorosłych

Programy edukacyjne do wystaw czasowych - wykłady, debaty, spotkania z kuratorem i edukatorami oraz zajęcia dla dzieci związane z aktualnymi wystawami czasowymi

Wykłady, konferencje naukowe, debaty

Uniwersytety Trzeciego Wieku

Podcasty "Historia prosto z Zamku"

Filmy edukacyjne - bezpłatne filmy i materiały edukacyjne do pobrania.

Rezydencje Królewskie

Muzeum dostępne

Formularze zgłoszeń

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rezerwacji zajęć edukacyjnych znajdują się tutaj.

W naszym Zamku można spotkać się nie tylko z cennymi dziełami sztuki i historią ale także zetknąć się z detektywistycznymi zagadkami. Oto film o jednej z nich. Co się wydarzyło o godz. 11.15 w Zamku Królewskim w Warszawie? Dlaczego wszystkie zamkowe zegary, w których mechanizm odmówił współpracy, wskazują właśnie tę godzinę? Co takiego i kiedy wydarzyło się w siedzibie ostatniego króla Polski? Zapraszamy!

 


Source URL: https://www.zamek-krolewski.pl/node/649