Praca

Zamek Królewski  w Warszawie – Muzeum

poszukuje osoby na stanowisko:

adiunkta w Dziale Wydawniczym Arx Regia

Zakres obowiązków:

  • redakcja i korekta tekstów,
  • współpraca z autorami, grafikami, drukarniami,
  • prowadzenie korespondencji oraz dokumentacji merytorycznej i administracyjnej, związanych z procesem wydawniczym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe polonistyczne,
  • mile widziane studia podyplomowe z zakresu humanistyki,
  • doświadczenie w pracy w wydawnictwie przy redagowaniu i korekcie tekstów,
  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, skrupulatność, obowiązkowość,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dodatkowym atutem będą ukończone kursy z zakresu redaktorstwa.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • świadczenia socjalne, dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karnetów sportowych Benefit,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) do dnia 30 czerwca 2018 r. na adres rekrutacja@zamek-krolewski.pl z dopiskiem „adiunkt”

lub na adres:

Zamek Królewski w Warszawie Muzeum

Dział Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych

Plac Zamkowy 4, 00-277 Warszawa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum w zakresie rekrutacji na stanowisko: adiunkt.

W związku z zapisami art. 13 oraz art. 14 ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. z 2016 r., L 119, poz. 1):

Przyjmuję do wiadomości że Administratorem Danych będzie Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum.

W sprawach przetwarzania mogę kontaktować się z Administratorem danych na adres Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum, ul. Plac Zamkowy 4, 00-277 Warszawa, tel. 22 355-51-29  oraz z inspektorem ochrony danych na adres iod@zamek-krolewski.pl .

Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu:

¨  wycofania przeze mnie zgody,

¨  zakończenia rekrutacji na stanowisku adiunkta

¨  nie dłużej niż 3 miesiące od zakończenia rekrutacji.

Proces rekrutacji nie będzie odbywał się w sposób automatyczny.

Aplikacje bez podpisanej powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zamek Królewski  w Warszawie - Muzeum

specjalista ds. obsługi klienta

  • Obsługa Punktu Informacyjnego Zamku Królewskiego w Warszawie – Muzeum;
  • Gromadzenie informacji dotyczących funkcjonowania Zamku Królewskiego w Warszawie – Muzeum oraz wydarzeń odbywających się w Zamku;
  • Udzielanie informacji dotyczących funkcjonowania Zamku Królewskiego w Warszawie –Muzeum oraz wydarzeń odbywających się w Zamku;
  • Prowadzenie badań publiczności;

Wymagania:

  • wykształcenie min. wyższe zawodowe, najchętniej  związane z kulturą lub turystyką;
  • mile widziane uprawnienia przewodnika miejskiego oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku tj. obsługi publiczności w instytucji kultury lub instytucji turystycznej;
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu historii oraz historii sztuki w tym wiedza
    o Zamku Królewskim w Warszawie – Muzeum;
  • biegła obsługa komputera w tym pakietu Ms Office;
  • dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość drugiego języka obcego;
  • dobra organizacja pracy;
  • uprzejmość, umiejętność komunikacji oraz asertywność;
  • miła aparycja;

Forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę na zastępstwo w okresie 01.07.2018 – 31.08.2019;
  • praca wg harmonogramu w tym w soboty, niedziele i święta;
  • miejsce pracy: Warszawa;
  • świadczenia socjalne, dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karnetów sportowych Benefit.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) do dnia 18 czerwca 2018 r. na adres rekrutacja@zamek-krolewski.pl z dopiskiem „obsługa klienta”

lub na adres: Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum w zakresie rekrutacji na stanowisko: specjalista ds. obsługi klienta.

Moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu:  wycofania przeze mnie zgody, zakończenia rekrutacji na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta., nie dłużej niż 3 miesiące od zakończenia rekrutacji. Proces rekrutacji nie będzie odbywał się w sposób automatyczny.

Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

konserwator posadzek

w Dziale Administracyjno-Gospodarczym

Zakres czynności:

  • codzienne sprzątanie wyznaczonego rejonu oraz woskowanie posadzek drewnianych w salach,
  • dbanie o estetyczny wygląd pomieszczeń Zamku (m.in. mycie luster, żyrandoli, odkurzanie kobierców),
  • obsługa szatni przy wystawach czasowych organizowanych przez Zamek,
  • zapewnienie czystości pomieszczeń w dni wolne od pracy i święta w ramach dyżurów,
  • obsługa uroczystości zamkowych (koncerty, wykłady, lekcje muzealne).

Wymagania:

  • dobra kondycja zdrowotna ze względu na konieczność wykonywania pracy fizycznej (sporadycznie) na wysokości powyżej 3 metrów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę – pełny etat,
  • pracę jednozmianową 7.00–15.00 (+ dyżur sobotnio-niedzielny 1-2 razy w miesiącu),

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV do dnia 15/06/2018 r. na adres rekrutacja@zamek-krolewski.pl z dopiskiem „konserwator posadzek”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum z siedzibą w Warszawie,
Pl. Zamkowy 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

poszukuje osoby do pracy na stanowisku

poszukujemy osoby na stanowisko:

sprzedawcy

miejsce pracy: Warszawa, Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum, Pl. Zamkowy 4

  • obsługa klienta w sklepie muzealnym,
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala,
  • dbałość o ekspozycję i utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • znajomość jęz. angielskiego,
  • komunikatywność, umiejętnośćpracy w zespole oraz pracy z klientem.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę;
  • praca wg harmonogramu (w tym również soboty, niedziele i święta) w godzinach otwarcia Zamku dla publiczności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV do dnia 30/06/2018r. na adres: rekrutacja@zamek-krolewski.pl

  • Udostępniający: Ola Nawarycz
  • Wytwarzający: Joanna Guściora
  • Czas udostępnienia: 2014-02-05 10:48:39
  • Czas wytworzenia: 2013-12-12 11:23:17
  • Czas modyfikacji: 2018-06-22 14:15:06