Lista przewodników turystycznych

Przewodnicy turystyczni, którzy wzięli udział w szkoleniu wzbogacającym wiedzę o Zamku Królewskim w Warszawie Zamek dla początkujących. Zamek dla zaawansowanych i ukończyli go z wynikiem pozytywnym.

  1. Alicja Aksamitowska; +48 663091302; alicja-aksamitowska@wp.pl; jęz. polski, arabski, angielski, niemiecki, hiszpański
  2. Elżbieta Balicka-Finzi; +48 513999664; elafinzi@yahoo.com; jęz. jęz. polski, angielski, turecki
  3. Jan Darasz; +48 693858723; jan.darasz51@gmail.com; jęz. polski, angielski
  4. Alicja Felkner; +48 693630673; alicja.felkner@gmail.com; jęz. polski
  5. Jarosław Górecki; +48 502247292; jaroslaw.gorecki@op.pl; jęz. polski, angielski
  6. Barbara Karpowicz-Śliwonik; +48 698332801;  zawrat@poczta.onet.pl; jęz. polski
  7. Agnieszka Kowalska; +48 603915503; agnieszka.joanna.kowalska@gmail.com; jęz. polski, angielski
  8. Aleksandra Kresowska-Pawlak; +48 602123251; ola@syrenki.eu; jęz. polski
  9. Bogumiła Kuźma; +48 505986563; bota@wp.pl; polski, angielski
  10. Beata Meller; +48 608677824; beata@zwiedzajwarszawe.pl; jęz. polski
  11. Patrycja Nowosad; +48 792444212; info@vivavarsovia.com; jęz. polski, hiszpański
  12. Hubert Pawlik; +48 502298105; hubipawlik@wp.pl; jęz. polski, angielski
  13. Anna Sokołowska-Wodzińska: +48 608087654; annawodzinska@wp.pl; jęz. polski, hiszpański, angielski
  14. Krystyna Stroynowska; +48 502144877; zobaczwarszawe@gmail.com; jęz. polski, angielski
  15. Mateusz Susek; +48 694308057; przewodnik.warszawa@o2.pl; jęz. polski 
  16. Katarzyna Szymańska; + 48 603196140; syrenka@onet.pl; jęz. polski, niderlandzki
  17. Anna Wawrzyniak; + 48 517726584; anna.wawrzyniak@aol.pl; jęz. polski, rosyjski, angielski